Web Sitesi Kurulumu

WEB

Web Sitesi Kurulumu

Web tasarımı, internet sitelerinin görsel ve işlevsel özelliklerinin tasarlanması sürecidir. Bu süreçte kullanıcı deneyimi, kullanılabilirlik ve görsel estetik gibi faktörler dikkate alınır. Web tasarımı, HTML, CSS, JavaScript gibi web teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilir.

Statik bir web sitesi, web sayfalarınızın herhangi bir veritabanı veya dinamik içerik kullanmadan, sabit HTML dosyaları olarak sunulduğu bir web sitesidir. Bu tür web siteleri, daha az bakım gerektirir ve daha hızlı yüklenir, ancak içeriklerin sık sık güncelleme gerektirdiği bir site için uygun olmayabilir.

Dinamik bir web sitesi, kullanıcıların etkileşimde bulunabileceği ve içeriğini otomatik olarak güncelleyebilen web sitesidir.

Dinamik bir web sitesi için genellikle bir sunucu tarafı programlama dili (örn. PHP, Python, Ruby), bir veritabanı yönetim sistemi (örn. MySQL, PostgreSQL), bir web sunucusu (örn. Apache, Nginx) ve dinamik içerik oluşturmak için kullanabileceğiniz bir şekil şablonlama dili (örn. HTML, CSS, JavaScript) gereklidir.

Video Thumbnail

Web Sitesi Kurulumu

Nasıl Çalışıyor?

İhtiyaçlarınızın belirlenmesi

Şirketinizin ihtiyaçları ve çalışmalarına uygun olarak statik veya dinamik websitesi belirleniyor. Eğer mevcut bir websiteniz varsa eksik bulduğunuz ve değiştirilemesini istediğiniz kısımları dinliyoruz. İsteklerinize göre yeni bir web sitesi tasarımı ile yeni görüşme yapıyoruz.

Domain Bilgisi

Kullandığınız domainleri belirleyerek domainlerinizin takibini yapıyoruz. Sizin için en uygun domainleri bulabilir, yönetimini sizin üstünüze geçirerek daha güvenli ve sağlıklı domain kontrolünü sunuyoruz.

SEO Çalışmaları

Web sitenizin arama motorları sıralamasında öne çıkması için gerekli çalışmaları, içerik düzenlemsini yapıyoruz.

Raporlama

Web siteniz için yapılan çalışmalar, SEO analizleri ve bakımlar size aylık olarak raporlanıyor. Yapılan çalışmalar raporlanarak takip etmeniz sağlanıyor.

Video Thumbnail

Açık kaynak kodlar

Kullandığımız Teknolojiler

Web sitesi kurulumunda Drupal, Hugo, Jeykll ve benzer teknolojilerle sizlere web sitesi temaları sunuyoruz. Bu temaları ihtiyaç ve isteklerinize göre özelleştiriyoruz.

Değişen koşullar ve ihtiyaçlara yönelik olarak da zaman içerisinde değişiklikleri yapabiliyoruz. Websitenizi kapalı bir kutu olmaktan çıkarıyor, sizin zamanınızı almadan isteklerinizin gerçekleşmesini sağlıyoruz.

WordPress kullanıyorsanız da içerikleriniz kullanılan tema ile daha sağlıklı olması için çalışmalar sürdürüyoruz.

Tek seferlik bir hizmet sunmak yerine, sürekliliğe dayanan bir hizmet anlayışıyla web sitelerinizin yönetimini sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde dijital dünyada şirketinizin izini koruyoruz.

Kullandığımız Teknolojİler

Açık Kaynak Kodlar

Dijital dünyada yardımcınız

Dijital dünyada ayak izinizi korumanıza yardımcı olmak, yapmak istediğiniz projeleriniz için buradayız.

Şimdi İletişime Geç